ZGRUPOWANIE DOWNHILL-ENDURO POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY 

Zgrupowanie downhill-enduro średnio-zaawansowane/ Polska

Dla kogo zgrupowanie? Dla tych, którzy chcą nauczyć się bardziej zaawansowanej techniki jazdy pod czujnym okiem Pani Trener, dobrze się bawić, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdowbyć wiedze z zakresu sprzętu, jego serwisowania oraz ustawiania  Kto prowadzi szkolenie? Szkolenie poprowadzi niezniszczalna Sonia Skrzypnik. W skrócie o Sonii: właścicielka szkoły, jedna z najbardziej hardcorowych babek w kolarstwie, siedmiokrotna Mistrzyni Polski w zjeździe, Mistrzyni Polski w 4x, pierwsza Polska Wice-Mistrzyni w Enduro, reprezentantka kraju na arenie międzynarodowej. Sonia posiada 15 letnie doświadczenie, którym skrupulatnie posługuje się w pracy. Dodatkowo dysponuje ogromna wiedzą w zakresie ustawienia sprzętu jak i serwisu. 
Czy to zgrupowanie jest dla zawodników? Absolutnie, to zgrupowanie kierujemy do amatorów, którzy chcą szybciej rozwinąć swoje skrzydła w kolarstwie grawitacyjnym i przy tym mega dobrze się bawić w luźnej atmosferze.

Gdzię bedziemy jeździć? WISŁA/STOŻEK-GÓRA ZAR
https://www.facebook.com/PKLbikeparks/
https://www.facebook.com/bikeparkstozek/
Termin: 
Już niedługo na stronie 
*O kolejności na liście decyduje wpłata zadatek na konto firmowe, które podajemy mailowo. *Minimalna liczba uczestniczek 5, maksymalna 7. *Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu dnia. Dojazd na miejsce zgrupowania we własnym zakresie, cena nie obejmuje ubezpieczenia oraz wyciągu.

Cena: 790 PLN  
-Szkolenie techniki jazdy 2 dni, 
-Szkolenie z podstaw serwisowania, 
-Nocleg, 
-Wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), 
-Video analiza, 
-Ustawianie roweru, 
-Transport z noclegu na miejsce treningu.

Żar-Wisła/ Polska

ZGRUPOWANIE DOWNHILL-ENDURO/  POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY/ 3DNIOWE/  SZKOLENIOWE

JEDZIEMY SWOJE 
Odwiedź nasze profile