Saalbach-Hinterglemm/ Leogang Austria

.

Saalbach-Hinterglemm/ Leogang Austria 

Saalbach Hinterglemm, otoczony górami Pinzgau Grass i Alpami Kitzbühel, jest od wielu lat wiodącym regionem rowerowym enduro, downhill. Trasy są na wszystkich poziomach trudności co czyni je istnym rajem dla rowerzystów. 


Górski świat można łatwo zwiedzać na oznakowanych trasach, w tym w sąsiednim regionie Leogang. Szeroko rozwinięta infrastruktura regionu pod kątem kolarstwa grawitacyjnego sprawia, że to miejsce jest dla nas idealne. Każdy bike park dysponuje wygodnymi gondolami gdzie w komfortowy sposób dostajemy się na górę oraz myjkami rowerowymi.
Zatrzymujemy się w nowoczesnym budynku, zaraz obok znajduje się siłownia. Do waszej dyspozycji mamy saunę. Niedaleko od naszej kwatery znajdują się sklepy gdzie znajdziecie wszystko czego zapragniecie. Jeśli pogoda pozwoli mamy również do dyspozycji odkryty basen.
Świeżość 
Budynek jest świeżo wyremontowany. Dodatkowym atutem są nowoczesne wnętrza.
Lokalizacja
Idealna lokalizacja noclegu.  Jesteśmy do okoła otoczeni różnymi wyciagami. W odległości kilkuset metrów znajdziesz restauracje, sklepy rowerowe, sklepy spożywcze.

Udogodnienia

-190m2  powierzchnia,
-sprzęt do grila, 
-bezpłatne wi-fi,
-myjka rowerowa,
-przechowalnia rowerowa ,
-siłownia, 
-sauna, 
-nowoczesne wnętrze, 
-wygłuszone pokoje,
-gniazdko koło łóżka,
-wentylowane pomieszczenia,
-budynek wolnostojący, 
-ekspres do kawy,
-TV,
Do waszej dyspozycji jest mnóstwo tras rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dla każdego znajdzie się coś fajnego. Głównie będziemy siedzieć w Saalbach, planujemy 1 dzień spędzić w Bike Park Leogang. Na jazdę macie 6 dni dla chętnych również będzie szkolenie z techniki zjazdu oraz video analiza. Do waszej dyspozycji będzie bardzo dobrze wyposażona skrzynka narzędziowa, stojaki serwisowe oraz pomoc doświadczonych mechanikówKierownik obozu jest dostępny do waszej dyspozycji 24h na dobę. Osoby niepełnoletnie otrzymają kompleksowa opiekę i uwagę.
Na miejsce dostajemy się komfortowymi busami 9 osobowymi marki Opel i Renault ze specjalistycznymi przyczepami do transportowania waszych rowerów.  
 Termin: 
2020
13-20.07.2020- Pytaj o dostępność 
22-29.07.2020-Brak miejsc/ lista rezerwowa
31.07-07.08.2020-Brak miejsc/ lista rezerwowa

*O kolejności na liście decyduje wpłata zadatku na firmowe konto. *Minimalna liczba uczestników 10, maksymalna 18. *Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu dnia. *Kazdy uczestnik musi  posiadać ubezpieczenie *Każdy rower musi być przygotowany. 
 Cena: 2500 PLN 
-transport  Bytom-Austria 
-transport Austria-Bytom 
-transport rowerów,
 -wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), 
 -nocleg w komfortowym i nowoczesnym apartamencie,
 -doradztwo serwisowe, 
 -wyciągi Saalbach, Leogang (2 wyjazdy dziennie na dowolnej kolejce),
- 30% rabatu na zakup dodatkowych wyjazdów,
 -szkolenie z techniki zjazdu dla chętnych,
 -video analiza,
 -sauna,
 -siłownia
 -basen odkryty, 
 

ZAPISY


JEDZIEMY SWOJE 
Odwiedź nasze profile