💎 Umów się na profesjonalne szkolenie z technik zjazdu MTB, XC, ENDURO, DOWNHILL 💎

INDYWIDUALNE

1h -120PLN/ 2h -210PLN/ 3h -290PLN/ 5h- 400 PLN 
Szkolenia odbywaja się na Górze Żar, Kozia Góra, Szyndzielnia. 

ENDURO, DOWNHILL, XC

 Indywidualny charakter szkoleń pozwala na dobranie ich tematyki, intensywności i trudności do konkretnych potrzeb każdego uczestnika. Dla kogo szkolenie? dla każdego kto chce czerpać przyjemność z jazdy. Cena zawiera: Analizę video(w zależności od wariantu), analizę stylu jazdy, dobranie odpowiedniej pozycji, pogłębienie wiedzy na temat sprzętu, podniesienie poziomu bezpieczeństwa, praca nad barierami psychicznymi, zgłebianie techniki zjazdu.
 

GRUPOWE

5h-200 PLN od osoby. Grupa od 5 do 16 osób
Szkolenia odbywają się głównie w Beskidach Możliwość dojazdu do uczniów za dodatkową dopłatą.

ENDURO, DOWNHILL, XC

Nie jesteś typem samotnika i w jeździe na rowerze cenisz sobie również integrację z innymi riderami? Zbierz znajomych, kolegów z teamu albo firmy i skorzystajcie z naszej oferty szkoleń grupowych! Na szkoleniu przekażemy Wam niezbędną wiedzę w pigułce i przeprowadzimy Was przez trzy stopnie zaawansowania, zaczynając od podstaw, a kończąc na elementach dla doświadczonych kolarzy.

OFERTA SPECJALNA DLA FIRM

 Czas trwania: Dobieramy do potrzeb klienta. Cena: Kalkulowana indywidualnie.

 ENDURO, DOWNHILL, XC
Czas trwania: Dobieramy do potrzeb klienta. Cena: Kalkulowana indywidualnie. Posiadasz grupe znajomych i nie wiecie jak zorganizować swój wyjazd? Może chcesz zrobić ciekawy wyjazd integracyjny dla twoich pracowników lub kolegów z firmy w której pracujesz bądź jesteś właścicielem? Dobrze trafiłeś! nasza oferta specjalna jest właśnie skierowana do Ciebie. Po za zaplanowanymi przez nas obozami tematycznymi zajmujemy się również organizowaniem wyjazdów dla grup zorganizowanych.


💎 Umów się na profesjonalne szkolenie z technik zjazdu MTB, XC, ENDURO, DOWNHILL 💎

VIDEO ANALIZA

Czas trwania: do tygodnia po otrzymaniu materiału.
 Cena: 200 PLN

ENDURO, DOWNHILL, XC

 Nie masz czasu jechać na drugi koniec Polski? Masz bardzo spontaniczny czas wychodzenia na rower? Cieżko umówić ci się na profesjonalne lekcje pod okiem wykfalifikowanych instruktorów? Na pewno ten wariant jest skierowanty do Ciebie.
Video analiza charakteryzuje się wygodnym sposobem przysfajania wiedzy, a pozyskane informacje mogą być wprowadzana na twoich warunkach. Jedyne co musisz nam dostarczyć to materiał z twojej jazdy z poszczegółnych elementów z trasy na której trenujesz. Przeanalizujemy z czym sobie radzisz, z czym nie i damy ci wytyczne w postaci filmu instruktarzowych oraz opracowania pisemnego.


ABONAMENT

Czas trwania: 4 spotkania po 5h. Cena: 1500 PLN 

ENDURO, DOWNHILL, XCAbonament jest kierowany do osób, które chca wykupić u nas kilka dni lekcji.
Korzystajac z tej opcji oszczędzasz pieniądze. Umówienie się na kilka spotkań pozwala osiągnać upragniony efekt dobrej, efektywnej i bezpiecznej jazdy na rowerze.

BON

Voucher na nasze usługi 
Cena: 120 PLN do 2500pln

ENDURO, DOWNHILL , MTB


Bon na nasze usługi to świetny pomysł na prezent dla zapalonego rowerzysty bądź rowerzystki. Charakteryzujemy się wysoką jakością świadczonych usług dzięki czemu taki prezent nie będzie czymś nietrafionym. Możesz być pewien, że jeśli kupisz bon i przekażesz go komuś to robota będzie zrobiona a wydane pieniądze będą dobra inwestycja w osobę trzecią. Zapraszamy do zakładki kontakt w celu dokonania zakupu.
🏆 Jesteś zawodnikiem i potrzebujesz trenera z techniki zjazdu? dobrze trafiłeś 🏆


TERMINY SZKOLENI GRUPOWYCH

Szkolenie enduro dla Pań-poziom podstawowy grupowe

10:00 – 16:00 CENA:180 PLN  Enduro Trails Ścieżki-Bielsko-Biała 

Szkolenie enduro/downhill-poziom średnio zaawansowny grupowe

10:00 – 16:00 CENA:200 PLN  PKL Bike Parks Góra Żar-Miedzybrodzie BielskieJAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby dokonać rezerwacji terminu skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!JEDZIEMY SWOJE 
Odwiedź nasze profile