INDYWIDUALNE

Czas trwania szkolenia: 6h. Cena: 400 PLN (pierwsza lekcja)
kolejne lekcje w cenie 350 PLN

ENDURO, DOWNHILL, MTB

 Indywidualny charakter szkoleń pozwala na dobranie ich tematyki, intensywności i trudności do konkretnych potrzeb każdego uczestnika. Dla kogo szkolenie? dla każdego kto chce czerpać przyjemność z jazdy. Cena zawiera: Analizę video, analizę stylu jazdy, dobranie odpowiedniej pozycji, pogłębienie wiedzy na temat sprzętu, podniesienie poziomu bezpieczeństwa, praca nad barierami psychicznymi, nauka kilku technik jazdy.
 

GRUPOWE

Czas trwania: 6h. Cena: 200 PLN od osoby Grupa od 5 do 16 osób

ENDURO, DOWNHILL 

Nie jesteś typem samotnika i w jeździe na rowerze cenisz sobie również integrację z innymi riderami? Zbierz znajomych, kolegów z teamu albo firmy i skorzystajcie z naszej ofert szkoleń grupowych! Na szkoleniu przekażemy Wam niezbędną wiedzę w pigułce i przeprowadzimy Was przez trzy stopnie zaawansowania, zaczynając od podstaw, a kończąc na elementach dla doświadczonych kolarzy.

OFERTA SPECJALNA DLA FIRM

MTB, ENDURO, DOWNHILL Czas trwania: Dobieramy do potrzeb klienta. Cena: Kalkulowana indywidualnie.

MTB, ENDURO, DOWNHILL
Czas trwania: Dobieramy do potrzeb klienta. Cena: Kalkulowana indywidualnie. Posiadasz grupe znajomych i nie wiecie jak zorganizować swój wyjazd? Może chcesz zrobić ciekawy wyjazd integracyjny dla twoich pracowników lub kolegów z firmy w której pracujesz bądź jesteś właścicielem? Dobrze trafiłeś! nasza oferta specjalna jest właśnie skierowana do Ciebie. Po za zaplanowanymi przez nas obozami tematycznymi zajmujemy się również organizowaniem wyjazdów dla grup zorganizowanych.


VIDEO ANALIZA

Czas trwania: do tygodnia po otrzymaniu materiału.
 Cena: 200 PLN

ENDURO, DOWNHILL, MTB

 Nie masz czasu jechać na drugi koniec Polski? Masz bardzo spontaniczny czas wychodzenia na rower? Cieżko umówić ci się na profesjonalne lekcje pod okiem wykfalifikowanych instruktorów? Na pewno ten wariant jest skierowanty do Ciebie.
Video analiza charakteryzuje się wygodnym sposobem przysfajania wiedzy, a pozyskane informacje mogą być wprowadzana na twoich warunkach. Jedyne co musisz nam dostarczyć to materiał z twojej jazdy z poszczegółnych elementów z trasy na której trenujesz. Przeanalizujemy z czym sobie radzisz, z czym nie i damy ci wytyczne w postaci filmu instruktarzowych oraz opracowania pisemnego.


ABONAMENT

Czas trwania: 4 spotkania po 6h. Cena: 1400 PLN 

ENDURO, DOWNHILL , MTBAbonament jest kierowany do osób, które chca wykupić u nas kilka dni lekcji.
Korzystajac z tej opcji oszczędzasz pieniądze. Umówienie się na kilka spotkań pozwala osiągnać upragniony efekt dobrej, efektywnej i bezpiecznej jazdy na rowerze.

BON

Voucher na nasze usługi 
Cena: 350 PLN do 2500pln

ENDURO, DOWNHILL , MTB


Bon na nasze usługi to świetny pomysł na prezent dla zapalonego rowerzysty bądź rowerzystki. Charakteryzujemy się wysoką jakością świadczonych usług dzięki czemu taki prezent nie będzie czymś nietrafionym. Możesz być pewien, że jeśli kupisz bon i przekażesz go komuś to robota będzie zrobiona a wydane pieniądze będą dobra inwestycja w osobę trzecią. Zapraszamy do zakładki kontakt w celu dokonania zakupu.

TERMINY SZKOLENI GRUPOWYCH

Szkolenie enduro dla Pań-poziom podstawowy grupowe

10:00 – 16:00 CENA:180 PLN  Enduro Trails Ścieżki-Bielsko-Biała


Szkolenie enduro/downhill-poziom średnio zaawansowny grupowe

10:00 – 16:00 CENA:200 PLN  PKL Bike Parks Góra Żar-Miedzybrodzie BielskieJAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby dokonać rezerwacji terminu skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone


JEDZIEMY SWOJE Bytom 41-902 NIP 6263033537 Tel. 519-353-792
Odwiedź nasze profile